Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. close

Nejprodávanější produkty

Informace

Nové produkty

Slevy

Nově v nabídce produkty značky TARANIS

www.nspku.cz -  Národní sdružení PKU a jiných DMP, z.s.  - (dále jen NS PKU a jiných DMP) je podpůrná nezisková organizace sdružující pacienty s fenylketonurií a obdobnými dědičnými metabolickými poruchami (DMP) z celé ČR. Cílem NS PKU a jiných DMP je těmto pacientům a jejich rodinám pomáhat ve všech ohledech každodenního života, spolupůsobit při zlepšování jeho kvality a zmírňovat nepříznivé sociální i zdravotní důsledky těchto onemocnění.

www.zdruzeniepku.sk - Združenie na pomoc ľuďom postihnutých fenylketonúriou („Združenie PKU“) vzniklo s hlavným cieľom pomôcť ľuďom s touto vzácnou vrodenou metabolickou chorobou a ich rodinám z celého Slovenska.

www.bezlepku-bezcukru.cz - Specializovaný internetový obchod nabízející širokou nabídku  bezlepkových  potravin, potravinami bez lepku a cukru, dia potravin.

www.kozenaelegance.cz - Specializovaný internetový obchod nabízející širokou nabídku  výrobků z pravé kůže, jako jsou dámské i pánské kožené peněženky, kabelky, aktovky, etue a plno dalších i drobných výrobků například kožené klíčenky nebo  vizitkáře, ...